EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pistleri her iklimde ve her türlü uygulama için geliştirilmiştir. Yüksek yoğunluklu özel bir polimer bileşeninden üretilen sentetik buz pisti panellerimiz üzerinde patenle kayılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Malzeme özellikleri dolayısıyla aşınmaya, ezilmeye ve kırılmaya karşı çok yüksek bir mukavemete sahiptir.

Sentetik buz pisti panel kalınlıklarımız 10 mm – 12 mm – 15 mm – 20 mm olarak üretilmekte olup panel ölçüleri ise 1000 cm x 1000 cm veya 1000 cm x 2000 cm dir.

Gerçek buz pistleri en soğuk iklim şartlarında bile açık alanlarda sadece kış aylarında, kapalı alanlarda ise Ekim-Nisan periyodunda kullanılmaktadır. Ez Glide 350 Sentetik Buz Pistlerimizi ise açık alanlarda kızgın güneş altında bile sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Mikroskobik sistem, kayma performansını arttırırken yeni geliştirilen kenetlemeli panel sistemleri, kurulumu basit ve hızlı bir hale getirir ve panellerin arasındaki çok sıkı kenetlenmeyi sağlar.

Çok özel “kayma hızlandırıcı sentetik buz üzerinde en uzun ve en hızlı kaymayı sağlar. EZGLIDE350 pistler, geçici özel gösteriler için kurulabileceği gibi yıllarca problemsiz ve sıkıntısız kullanılabilecek devamlı pistler için de idealdir. Çabuk kurulma avantajları yanında, Buz Hokeyi, figür ve buz dansı eğitimine en uygun pistlerdir.

Ez GLIDE 350 sentetik buz pistleri düşük maliyetlidir. Ve doğal buz pistlerinin oluşturduğu yüksek maliyetlerin çok altında bir aylık maliyeti vardır. Herhangi bir soğutma grubuna ihtiyaç duymaz, elektrik ve su tüketimi yoktur. Mekanik ve teknik herhangi bir bakım gerektirmez. EZ GLIDE 350 sentetik buz pistleri doğal buz pistine en yakın performans alınan ürün olduğu uluslararası buz hokeyi oyuncuları ve birçok figür patencileri tarafından kanıtlanmış tek üründür.

NCS Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü olarak dünya’nın en gelişmiş teknolojisi ile üretilen ” EZGLIDE350″ sentetik buz pistlerinin hizmetini vermekteyiz. Ürünlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 arayabilirsiniz.